Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyHuawei P10 bude mít čtečku na čelní straně pod displejem

Huawei P10 bude mít čtečku na čelní straně pod displejem

Přestože do představení nové vlajkové lodi společnosti Huawei zbývá stále ještě hodně času, na internetu se již začíná spekulovat o tom, co nabídne a jak bude vypadat. Podívat se můžeme dokonce už i na první obrázky testovacího prototypu.

Vzorek Huawei P10 bude stavět na tom dobrém, co přinesl jeho předchůdce, a tedy na precizně zpracovaném hliníkovém těle  a duálním fotoaparátu s certifikací Leica, kde hlavní snímač zaznamená běžné barevné RGB spektrum, zatímco sekundární monochromatický senzor zachytí více světla zejména při nočních fotografiích. Nemůže zůstat bez povsimnutí, že za zadní strany zmizela čtečka otisků a Huawei ji u svého telefonu vůbec poprvé integroval do tlačítka pod displejem.

Ve spekulované výbavě P10 nemá chybět 5,5palcový displej s QHD rozlišením, procesor Kirin 960, 4 GB operační paměti a 32GB/64GB interní úložiště. Dostupná údajně bude i verze s 6 GB RAM a 128GB úložným prostorem.

K oficiálnímu představení Huawei P10 dojde až v příštím roce. Předpokládáme, že se tak stane během dobna.

hSXJuTRdQCazF8rUi7JvQA-zdroj-Weibo

Zdroj: PA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře