Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyBattery HD monitoruje vaši baterii na Androidu, iOS i Windows Phone

Battery HD monitoruje vaši baterii na Androidu, iOS i Windows Phone

Také se nepřestáváte divit, kam během dne mizí šťáva vašeho smartphonu? Potom si pořiďte aplikaci Battery HD a záhada bude okamžitě vyřešená! 

Battery HD je velmi jednoduchá aplikace, která sleduje vaši baterii, respektive výdej energie na jednotlivé funkce smartphonu. Ze sesbíraných dat pak tvoří statistiky a ty zobrazuje ve widgetu  nebo na notifikační lištičce. Vedle základních údajů aplikace umí propočítat i předpokládaný čas, jež vám zbývá např. pro poslouchání muziky a nakonec i přibližnou dobu, za níž svůj smartphone nabijete na maximum.

Další zajímavou funkcí Battery HD je možnost nastavení výstrahy upozorňující vás v případech, kdy dojde k přehnanému čerpání baterie jen jednou aplikací.

Jak vidíte i z obrázků, Battery HD vypadá velmi pěkně a přehledně, což byl i záměr tvůrců. Aplikace by vám na první pohled měla vyložit všechny dostupné informace o vaší baterii tak, abyste měli okamžitý přehled o jejím stavu i vašich možnostech.

Battery HD je zdarma k dispozici pro majitele Androidů, iOS i Windows Phone.

Battery-HD

Battery-HD (1)

Battery-HD (3)

[appbox googleplay ch.smalltech.battery.free]

[appbox appstore 331453283]

[appbox windowsphone 253f1c29-7a58-4860-99fe-7f048680b7ea]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře