Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMagazine Mogul z vás udělá šéfredaktora magazínu, nyní i na iOS

Magazine Mogul z vás udělá šéfredaktora magazínu, nyní i na iOS

Strategie Magazine Mogul čerstvě vychází také pro iOS, kam se dostává po několika měsíčním působení na Androidu. Budete se v ní starat o vydávání jednoho časopisu a přitom se perfektně bavit.

Magazine Mogul totiž pochází z rýsovacích per vývojářského studia Kairosoft, které se proslavilo chytlavými kostičkovanými strategiemi jako je Venture Towns, Pocket Academy, Pocket Clothier atd. Všechny tyto hry se vyznačují velmi jednoduchými principy a čitelnými vztahy mezi nimi, díky čemuž člověk dění ve hře velmi rychle pochopí a pokud je šikovný, také rychle ovládne. To však neznamená, že ve hře by chyběla motivace. Hráč má obvykle široké pole působnosti a dostatečné množství mezníků, které mohou pokořit jenom mistři.

Hra Magazine Mogul pak z tohoto vzorce nijak zvlášť nevystupuje. Dá se říci, že pokud jste hráli nějakou Kairosoftí hru, budete se v ní cítit jako doma. Což není nutně špatně, na druhou stranu, hrát všechny hry od Kairosoftu bez ustání za sebou moc dobře nejde. Ale abychom Magazine Mogul úplně nekřivdili – ve hře najdete také pár novinek, nejedná se však o nic revolučního.

Magazine Mogul vás na App Store vyjde na 5,99 dolarů.

Na Androidu si hru pro změnu můžete nově stáhnout i v odlehčené verzi, která je k dispozici zdarma.

magazine-mogul2

magazine-mogul11

[appbox googleplay net.kairosoft.android.magazine_enL]

[appbox googleplay net.kairosoft.android.magazine_en]

[appbox appstore 929537562]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře