Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAudioPocket: Dívejte se na videa z YouTube na pozadí i při vypnuté...

AudioPocket: Dívejte se na videa z YouTube na pozadí i při vypnuté obrazovce

YouTube je téměř nevyčerpatelná studnice videí všech různých zaměření. Sport, psy a kočky, nebo třeba písničky, to všechno tam najdete. Problém je, že přehrávání videí v mateřské aplikaci se vám vypne zároveň s vypnutím obrazovky.  

Používat YouTube pro přehrávání svého seznamu oblíbených písniček, když si jdete zaběhat, tak zatím bylo docela nemožné. AudioPocket však tento problém elegantně vyřeší.

Aplikací, které by bránily přerušení přehrávání v případě, že dojde k vypnutí obrazovky, už byla celá řada. Většina z nich však fungovala pouze v rootnutém telefonu a to navíc s naprosto nejistým výsledkem. Pro nepřerušované přehrávání YouTube videí za pomoci aplikace AudioPocket root potřeba nebude. Ještě mnohem lepší je ale velmi stabilní provoz aplikace a to i přestože se nyní nachází teprve v alfa verzi.

Jakmile si AudioPocket stáhnete, aplikaci už nemusíte zvlášť otevírat. Stačí, abyste si na YouTube vybrali příslušné video, následně zvolili ikonu sdílení a vybrali AudioPocket. Poté se vám na pozadí spustí zvuk z videa. K tomu dostanete do ruky lištičku, jejímž prostřednictvím můžete ovládat, to znamená přetáčet a  zapauzovat, jako v klasickém přehrávači.

Aplikace AudioPocket je na Google Play k dispozici ke stažení zdarma.

audiopocket-obr

[appbox googleplay net.audiopocket]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře