Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyUpdate pro Samsung Galaxy S6 opravuje problémy se správou RAM

Update pro Samsung Galaxy S6 opravuje problémy se správou RAM

Někteří uživatelé si stěžovali na problémy s multitaskingem a občasnými zpomaleními systému u chytrého telefonu Galaxy S6. Samsung nelenil a koncem týdne přispěchal s opravnou aktualizací. Jako první se firmwaru dočkali uživatelé z Itálie a Velké Británie.

Nová aktualizace pro Galaxy S6 má název G920FXXU1AODG a velikost 138 megabajtů. Dle popisu, který je spíše obecný, přináší opravy chyb, zlepšení výkonu a vylepšení stability systému. Update probíhá formou OTA, tedy není potřeba smartphone připojovat k počítači. První reakce uživatelů jsou takové, že mobil je po aktualizaci pozorovatelně svižnější, údajně zmizel také problém s multitaskingem.

Přestože telefony Galaxy S6 a S6 edge využívají 3 GB operační paměti, zákazníci si ve velkém stěžovali na samovolné ukončování aplikací – smartphony nedokázaly udržet v RAM několik souběžně spuštěných aplikací.

samsung-galaxy-s6-197326 samsung-galaxy-s6-197327

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře