ASUS ROG Phone 2 se blíží. Známe cenu i datum představení


ASUS ROG Phone 2 se blíží. Známe cenu i datum představení

ROG Phone 2 bude herní smartphone od ASUS s nekompromisní výbavou. Svým majitelům nabídne špičkový výkon, skvělý displej a unikátní systém chlazení. Dlouho jsme nevěděli, jaká bude cena této novinky a také, kdy přesně bude mít premiéru. To dnes již neplatí. Důležité informace prozradil server Digitimes.

Nový smartphone společnosti ASUS bude představen na samostatné akci v Pekingu. V kalendáři si zakroužkujte 23. červenec. Výrobce tento termín nezvolil náhodně.  O týden později se totiž na stejném místě koná akce ChinaJoy, což je jeden z nejznámějších herních veletrhů na světě. Akci navštíví každoročně statisíce hráčů a hlavní značky ji považují za velkou příležitost k představení a propagaci svých produktů.

Závěrem dodejme, že první generace herního smartphonu od ASUS se v tuzemských obchodech nabízí za doporučenou cenu 20 990 Kč. Zaváděcí cena ROG Phone 2 by měla činit 4 399 juanů, tedy necelých 18 tisíc korun s DPH. O předpokládané výbavě nového mobilu jsme psali zde.

Zdroj

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.