BOE prezentuje na SID Display Week budoucnost displejů


BOE prezentuje na SID Display Week budoucnost displejů

V San Jose se tento týden koná akce s názvem SID Display Week, kde jsou k vidění nejnovější displeje a panely. Mezi horké novinky patří i rolovatelné displeje společnosti BOE, který v budoucnu najdou uplatnění v celé řadě zařízení: například v infotainmentech automobilů nebo v tabletech a chytrých telefonech.

Jedna z prezentovaných ohebných novinek má v rozloženém stavu velikost 12,3 palce, do kterého se snadno dostane ze zhruba sedmipalcové úhlopříčky. U tohoto panelu by nás tak vůbec nepřekvapilo, kdyby našel uplatnění v zařízeních, které budou kombinovat to nejlepší ze světa smartphonů a tabletů. Zahájení hromadné produkce tohoto rolovatelného displeje zatím nemá své datum. Panel má navíc docela lesklý povrch, takže jeho čitelnost na přímém slunci asi nebude bůhvíjaká.

Společnost BOE se dlouhodobě soustředí na výrobu displejů, mimo jiné i těch pro smartphony. Podnik již delší dobu dodává dotykové panely firmě Huawei, která je využila v telefonech Mate 20 Pro a P30 Pro.

BOE v San Jose prezentovalo i vlastní prototyp skládacího telefonů a další zajímavé produkty. Vše podstatné ukazuje video:

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.