ASUS ROG Phone 2 bude bestie, prozradil populární benchmark


ASUS ROG Phone 2 bude bestie, prozradil populární benchmark

V úterý 26. července dojde k oficiálnímu představení nového top modelu tchajwanské společnosti ASUS. Z dostupných informací víme, že bude lákat na zbrusu nový superprocesor od Qualcommu. Jak výkonný chystaný smartphone bude, prozrazuje s předstihem aplikace Geekbench 4.

V tomto populárním benchmarku ASUS ROG Phone II, o jehož výkon se postará procesor Snapdragon 855 Plus, získal 3 616 bodů v jednovláknovém testu a 11 103 bodů ve vícevláknových operacích. Pro srovnání: původní ROG Phone s čipsetem Snapdragon 845 nasbíral zhruba 2 500/9 500 bodů. Test zároveň také prozradil, že telefon dostane 12 GB RAM a poběží na novém Androidu 9.0 Pie.

Asus ROG Phone 2 nabídne design a výbavu ve stylu předchůdce. Špičkový výkon telefonu bude možné využít především u náročných her, jako jsou PUBG a Fortnite. Aby se mobil během hraní nepřehříval, bude možné na jeho zadní stranu přidělat speciální chladicí modul s aktivním ventilátorem. Tuto možnost nabízela už první generace ROG Phone.

Na čelní straně telefonu se bude nacházet velký displej s jemným rozlišením Full HD+ a vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz pro ještě lepší zážitek z hraní. Uživatelé nicméně dostanou možnost snižovat frekvenci na hodnoty 60 Hz a 90 Hz, což pomůže telefonu ve výdrži baterie: platí zde totiž, že čím vyšší frekvence, tím více energie displej odebírá.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.