Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyZábavný Tetriss Effect vyjde i na PC. Už příští týden a díky...

Zábavný Tetriss Effect vyjde i na PC. Už příští týden a díky EGS

Uchopení klasiky pro konzole se neuvěřitelně povedlo a tak bylo jen otázkou času, kdy se Tetrisu Effect dočkáme i ve verzi pro počítače. Nyní už vše podstatné víme! Hra vyjde exkluzivně na Epic Games Store už příští týden a zahrají si ji i všichni ti, kdo nevlastní brýle pro virtuální realitu.

Tetris Effect staví na osvědčeném konceptu skládání různých tvarů do jedné řady, která následně zmizí. Na počítačích si zahrajete standardně na displeji monitoru nebo se můžete ponořit do virtuální reality. Podporovány jsou headsety Oculus Rift a HTC Vive. Co přesně na vás během skládání geometrických tvarů na sebe čeká, ukazuje trailer.

Hra se v obchodě Epic Games Store objeví v úterý 23. července za částku 33 eur (840 Kč). V rámci předobjednávky však může být vaše jen za 26 euro (660 Kč). Pokud si Tetris Effect zakoupíte do 6. srpna, kromě samotné hry získáte ještě deset tématických 4K wallpaperů a originální soundrack obsahující sedm skladeb.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře