Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyHonor v ČR spustil novou platformu pro fanoušky značky s názvem Honor...

Honor v ČR spustil novou platformu pro fanoušky značky s názvem Honor Klub

Včerejším dnem oficiálně odstartoval Honor Klub, který uživatelům slouží k výměně tipů, triků a recenzí. Diskuzní platforma běží na stránkách hihonor.cz pod samostatnou záložkou Klub a příznivci značky se tam dozví všechny novinky a události ze světa Honoru.

Výrobce chytrých telefonů značky Honor se rád stará o své příznivce. Proto pro ně vytváří nový komunikační kanál. Tím je fanklub pro registrované členy, kde mohou v rámci diskuzní platformy sdílet zkušenosti a diskutovat o všem, co je zajímá. Od čtvrtečního rána se mohou zájemci začít na stránkách https://community.hihonor.com/cz registrovat a stát se součástí této fanouškovské rodiny.

Registrovaní členové v prvním týdnu od spuštění mají jedinečnou možnost získat telefon Honor 20 lite. Dalších 100 šťastlivců získá zajímavý dárek a ten, který se zaregistruje jako 1000. v pořadí, získá Honor 20 lite. To ale není vše. Honor chystá mnoho dalších aktivit, které budou zajimavé a lákavé. Fanoušci si budou moci testovat některé z modelů, vidět nejnovější produkty a mnoho dalších.

Platforma je přehledně rozdělena do několika záložek. Sekce produkty podává informace o jednotlivých modelech a jejím největším benefitem je možnost doptat se na nejrůznější specifika konkrétních telefonů. Neméně zajímavou je záložka tipy a triky, kde se příznivci budou postupně dozvídat třeba jak vytvořit parádní fotku v noci, nebo jak využít různé fotografické efekty. Prostor v Honor klubu dostanou také hry a různé herní typy, ale i aktualizace, které jsou nesčetně fanoušky poptávány. Samostatná je pak sekce Zeptej se Honoru, která v sobě ukrývá univerzální prostor pro jakékoliv dotazy. Honor bude své fanoušky aktivně informovat o všech svých plánovaných akcích, modelech i meet-upech právě skrze Honor klub. Časem se můžou i těšit na zábavné soutěže o hodnotné ceny.

Největším benefitem nového Honor Klubu je možnost v každé sekci položit jakýkoliv dotaz. Registrovaní uživatelé pak mohou stejně tak pomoci jinému členu komunity s jeho dotazem. Diskuzi se meze nekladou a vítané jsou i recenze samotných uživatelů na jednotlivé typy telefonů. Pro zpestření se mohou fanoušci pochlubit svými fotkami, sdílet je s ostatními nadšenci a poradit jim, jak docílí podobně kvalitního obrázku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře