Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyAsus představuje LTE variantu tabletu MeMo Pad FHD 10, ve které kmitá...

Asus představuje LTE variantu tabletu MeMo Pad FHD 10, ve které kmitá procesor Snapdragon

Společnost Asus představila LTE variantu tabletu MeMo Pad FHD 10, který má desetipalcový IPS displej s jemným rozlišením a širokými pozorovacími úhly. Pohonnou jednotkou je v tomto případě čtyřjádrový procesor od Qualcommu. Zda se jedná o Snapdragon 600 nebo výkonnější Snapdragon 800, upřesněno zatím nebylo.

Zatímco WiFi varianta tabletu používá čipovou sadu od Intelu (Atom Z2560), tak LTE model obsahuje řešení Qualcommu.

MeMo Pad FHD 10 s podporou LTE má rozměry 182,4 × 264,6 × 9,9 mm a hmotnost 572 gramů. V tabletu najdeme microSD slot pro rozšíření uživatelské paměti, pětimegapixelový fotoaparát s automatickým ostřením, sekundární kameru s rozlišením 1,3 megapixelu pro videohovory a baterii, která garantuje až deset hodin provozu.

O reprodukci kvalitního zvuku se postarají dva stereo reproduktory s podporou technologie Sonic Master, kterou tchajwanský výrobce používá u svých přenosných počítačů.

K tabletu, který podporuje také bezdrátový přenos obrazu Miracast, bude možné volitelně přikoupit také klávesnici Folio, jež poslouží zároveň i jako kryt.

Zdroj: Engadget

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře