Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyGameloft potvrdil, že špičkové závody Asphalt 8: Airborne vyjdou 22. srpna

Gameloft potvrdil, že špičkové závody Asphalt 8: Airborne vyjdou 22. srpna

Zpráva o odkladu vydání nových arkádových závodů od Gameloftu mnohé překvapila, mnohé naštvala. Dobrou zprávou je, že natěšení hráči už nebudou muset čekat příliš dlouho. Asphalt 8: Airborne vychází 22. srpna, vývojáři o tom informovali na Twitteru. Hra bude za necelou dvacku ke stažení pro Android a iOS.

Herní studio si chce usmířit všechny zklamané hráče a proto přispěchalo s promo soutěží, ve které mohou hru získat zdarma.

Stačí vyplnit jméno, zaškrtnout, že vám bylo více než 13 let a zadat e-mailovou adresu, na těchto stránkách a poté už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

Vylosováno bude ale pouze 21 výherců. Šance, že vyhrajete, je tedy poměrně malá. Na druhou stranu se říká, že kdo nic nezkusí, nemůže nikdy vyhrát.

Asphalt 8: Airborn přinese nekompromisní vizuální zpracování, velké množství okruhů a licencovaných vozidel, stejně jako vylepšený fyzikální model a ohromující triky a skoky bez sebemenšího narušení průběhu hry.

Zdroj: Twitter

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Snad bude lepší menu než v 7, příšerně se laguje a pak hra má libovou plynulost. Takže doufam v to.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře