Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyDots: A Game About Connecting – Bezvadná hra, ve které propojujete tečky

Dots: A Game About Connecting – Bezvadná hra, ve které propojujete tečky

Minimalistická hříčka, která je o spojování teček na hracím poli o celkem 36 tečkách ve čtverci šest na šest, Dots: A Game About Connecting, je od včerejšího dne zdarma dostupná pro přístroje s Androidem. Dots funguje na principu tetrisu, jakmile několik teček propojíte, vymažou se a celé hrací pole se posune dolů.

Princip hry netřeba dlouze vysvětlovat, jde o spojování barevných bodů stejné barvy – ve vertikálním či horizontálním směru, které následně zmizí a uvolní místo pro další. Zde je patrná jistá inspirace legendární hrou Alexeje Pažitnova.

Čím více bodů pospojujete, tím víc bodů získáte. Zohledněno je také, zda body spojíte do nějakého tvaru, např. do čtverce a tak podobně.

Na každé kolo hráči mají přesně 60 sekund.

Hra se umí propojit s Twitterem i Facebookem, takže své úspěchy můžete sdílet s kamarády, pokud budete chtít. A ots: A Game About Connecting podporuje také lokální multiplayer.

[appbox googleplay com.nerdyoctopus.gamedots]

[appbox appstore id632285588]

1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře