Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyAsus na 30. května chystá Zenvoluci. Buďte ji svědkem

Asus na 30. května chystá Zenvoluci. Buďte ji svědkem

Tchajwanský Asus na svých stránkách spustil odpočítávání na Zenvolution, což není nic jiného než tisková konference, která se bude konat v Taipei v rámci veletrhu Computex. Naplánována je na 30. května a bude ji možné živě sledovat od 8:00 našeho času.

Podle zatím uniklých informací známý výrobce představí třetí generaci svého populárního smartphonu ZenFone. Základní klasický model Zenfone 3 by měl nabídnout 5,5palcový Full HD displej, procesor Snapdragon 650, 3 GB RAM či 12Mpx fotoaparát. Větší Zenfone 3 s přídomkem Deluxe má přinést obří 5,9palcový displej s nižším HD rozlišením, taktéž procesor od Qualcommu, 3 GB RAM a čtečku otisků prstů.

Premiéru by si na tiskové konferenci měly odbýt také nové Zenbooky, tablety řady Zenpad a možná se dočkáme také nové generace chytrých hodinek Zenwatch a vlastního headsetu Asus pro virtuální realitu.

85959

Zdroj: Asus

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře