Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyKoncept: iPhone 7 s displejem až za roh

Koncept: iPhone 7 s displejem až za roh [video]

Chytré telefony značky Samsung se zahnutým displejem slaví u zákazníků velký úspěch a není vyloučené, že s podobnou konstrukcí dorazí v budoucnu také konkurence od Applu. Jak by takový iPhone se zakřivenou obrazovkou mohl vypadat, ukazuje zajímavý koncept, který se v minulých dnech objevil na internetu.

Do představení nové generace iPhonu zbývá stále ještě několik měsíců, ale přesto, nebo možná právě proto, se v poslední době objevuje stále více a více konceptů iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus.

2 1

Některé jsou zajímavé, jiné naopak vypadají nereálně nebo až odbytě. To však není případ nového koncept iPhonu 7, který ukazuje, jak by telefon vypadal se zakřiveným displejem. Na bočním panelu by se, stejně jako u Samsungů, zobrazovaly užitečné informace – uživatel by měl přehled o všech notifikacích, stejně jako by si mohl výškově navolit, kde místo zaujmou virtuální tlačítka hlasitosti. Na zadní straně smartphonu se poté nachází dvojitý fotoaparát. Ve videu se objevují také specifikace. V tomto případě se však už autor konceptu nechal unést vlastní fantazií více než je zdrávo; vypsaná hardwarová výbava je mimo jakoukoliv realitu.

Apple představí své nové telefony na podzim. Spekuluje se však, že zásadních změň oproti současné generaci 6s (Plus) se dočkáme až s příchodem iPhonu 7s, případně iPhonu 8.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře