Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyApplu vadí spermie. Aplikaci měřící sexuální výkon uživatelů iPhonu zamítl

Applu vadí spermie. Aplikaci měřící sexuální výkon uživatelů iPhonu zamítl

Chcete vědět, kolik šťouchů předchází orgasmu? Jak dlouho vám to trvá nebo jestli můžou váš projev slyšet sousedi? S aplikací Pokin‘ zjistíte, jak na tom jste!

Sami tvůrci Pokin’ sloganem popisují jako „RunKeeper pro sex“. Aplikace byla oficiálně představena na 16. ročníku AppParade, který nakonec vyhrála a kde ji prezentoval osobně „známý český herec“ Robert Rosenberg.

Vše přitom funguje velmi jednoduše. Stačí vzít telefon, položit ho na matraci, kde se „to“ bude odehrávat, a aplikaci spustit.

Na základě získaných dat pomocí akcelerometru a gyroskopu, tedy senzorů v telefonu, Pokin‘ zjišťuje tři veličiny – počet přírazů, hlasitost zúčastněných a čas strávený příjemnou činností. Dosažené výsledky se zanášejí do globálních statistik, z nichž lze vyčíst zajímavé věci, a uživatelé se jimi mohou také pochlubit na sociálních sítích.

V českém obchodě Google Play, kam mají přístup telefony se systémem Android, je aplikace ke stažení za dvacku. To jablíčkáři si na dostupnost v App Store musí ještě počkat. Původní verzi výrobce iPhonů do svého katalogu nevpustil, přičemž autory vyzval ke změnám. Ti tak museli poupravit strukturu aplikace a z jejího loga odstranit symbol spermie.

Tak nás napadá jedna otázka: Nevíte někdo, co mají v Applu proti spermiím?

[appbox googleplay cz.ackee.pokin]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře