Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyApple Watch vypadají, jako by je navrhl student, tvrdí firma TAG Heuer...

Apple Watch vypadají, jako by je navrhl student, tvrdí firma TAG Heuer a chystá vlastní chytré hodinky

V žádném případě prý nepůjde o kopii Apple Watch, ujišťuje Jean-Claude Biver s tím, že firma hodinky představí v březnu na veletrhu BaselWorld.

Podrobné informace o chytrých hodinkách TAG Heuer zatím nejsou k dispozici. Biver, který v TAG Heuer šéfuje divizi hodinek, se v rozhovoru pro noviny NZZ am Sonntag nicméně několikrát ostře vymezil proti Watch od Applu, takže je pravděpodobné, že design bude jiný.

V interview mimo jiné například zaznělo: „Nemůžeme si dovolit pouze následovat nějakou jinou firmu, byť se jedná o Apple, ale musíme být inovativní a sami sebou. Apple Watch jsou příliš ženské a chybí jim nadčasovost a prestiž tradičních hodinek. Abych byl upřímný, vypadají jako by byly navrženy studentem v jeho prvním semestru na vysoké škole.“

Další velký švýcarský výrobce tradičních hodinek, Tissot, se k vývoji chytré nositelné elektroniky nadále staví odmítavě. Generální ředitel této firmy François Thiébaud nedávno prohlásil, že okolo smartwach je sice hodně humbuku, ale nevidíte, že by je někdo nosil.

tag

Zdroj: PCWorld

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře