Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyApple Watch přicházejí do Česka. Známe datum zahájení prodeje i ceny

Apple Watch přicházejí do Česka. Známe datum zahájení prodeje i ceny

Apple začne koncem ledna prodávat v České republice své hodinky Watch. Dostupné budou všechny tři varianty, tedy Sport, klasické i Edition. Cena nejnižšího modelu začíná na 11 tisících korunách. Za nejluxusnější provedení zákazníci zaplatí astronomických 515 tisíc korun.

Americký výrobce spotřební elektroniky začal prodávat chytré hodinky Watch ve vybraných státech už na konci dubna. Poté prodej rozšířil do dalších zemí, Češi ale měli stále smůlu. Hodinek se dočkají nakonec až po dlouhých devíti měsících. V ČR se Apple Watch začnou oficiálně prodávat 29. ledna.

Nejlevnější varianta Sport 38mm bude stát 10 990 korun, což je prakticky stejná cena, za jakou se hodinky prodávají v Německu. 42mm verze zákazníky přijde na 12 490 Kč.

Kovové Apple Watch začínají na 17 990 Kč (38mm) či 19 490 Kč (42mm). Luxusní varianta Edition bude stát nejméně 305 tisíc, model z 18karátového zlata vyjde na 455 tisíc korun. Za nejluxusnější provedení Apple Watch zaplatíte 515 tisíc včetně DPH.

sda

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře