Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinky Letv Le Max Pro: První smartphone s procesorem Snapdragon 820

[CES] Letv Le Max Pro: První smartphone s procesorem Snapdragon 820

Je vám vlastní touha vlastnit smartphone s co nejvyšším výkonem? Tak to vás určitě ohromí zpráva, že na výstavě CES 2016 byl představený Letv Le Max Pro, první chytrý telefon, který bude pohánět výkonný procesor Snapdragon 820.

Vedle samotného výkonu bude Letv Le Max Pro využívat také Sense ID, což je o řád bezpečnější a spolehlivější ultrazvukový skener otisku prstů, než jaké jsme používali doposud. Technologie Sense ID totiž nesnímá 2D otisky, nýbrž plastické 3D otisky, přičemž prst nemusí být přitlačen přímo na zařízení. Snímač dokonce nemusí být ani na vnější straně smartphonu, ale výrobce ho může docela s přehledem ukrýt hlouběji do těla mobilu.

Technologické fanoušky jistě potěší i další skvělé možnosti včetně rychlého nabíjení Quick Charge 2.0 a konektivity LTE a Wi-Fi 802.11ad.

Co se týče ostatních parametrů, přislíbený je 5,5palcový displej s rozlišením 1440 × 2440 pixelů. Další parametry bohužel zatím nejsou známy. Doufáme, že se je dozvíme už brzy. A ještě více se těšíme na to, až se toto zařízení dostane mezi lidi. Jelikož se jedná o malého čínského výrobce, nemělo by být nijak zvlášť drahé, což máme rádi. A co vy?

Letv-Le-Max-Pro-1

Letv-Le-Max-Pro-3 Letv-Le-Max-Pro-2

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře