Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyApple iPhone 5S je nejprodávanější mobil v USA, porazil všechny Androidy

Apple iPhone 5S je nejprodávanější mobil v USA, porazil všechny Androidy

O tom, že o smartphone Apple iPhone 5S bude veliký zájem, nikdo nepochyboval. Podle analytické skupiny Canaccord Genuity se stal nejprodávanějším mobilem v USA, když porazil bez problémů veškerou konkurenci, včetně top Androidu Galaxy S4, který skončil druhý.

Apple si může mnout ruce. iPhone 5s je nejprodávanějším smartphonem u všech amerických operátorů za měsíce září, říjen a listopad.

Druhé místo v prodeji obsadil telefon Samsung Galaxy S4. Hned za ním ale skončil plastový iPhone 5C.

Je zřejmé, že dynamika prodeje nových iPhonů, stejně jako i modelů se systémem Google, v prosinci ještě poroste. Před námi jsou totiž Vánoce.

5SZdroj: MacRumors

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Tady to asi pořád nikomu nedochází :D… Když je to ještě relativně nově vydaný telefon, tak se to očekává, to stejné se bude psát o Samsung galaxy S5…

  2. Tady spíš někomu nedochází,že se nepíše o telefonu jako takovém, ale o nejprodávanějším, to je něco úplně jiného a že porazil Android není divu Android se s iOsem nedá vůbec srovnat

    • Já se ani nedivím … vždyť se na tom seká ukazatel baterie …

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře