Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyCleverlance vyvinula Komerční bance klienta Mobilní banky 2 pro Windows Phone 8

Cleverlance vyvinula Komerční bance klienta Mobilní banky 2 pro Windows Phone 8

Komerční banka nabízí služby svého mobilního bankovnictví majitelům více jak 80 000 smartphonů a teď k nim přibude řada dalších, kteří používají Windows Phone 8.

Mobilní banka 2 zpřístupňuje důležitá telefonní čísla Komerční banky, poradí kde hledat nejbližší bankomat nebo pobočku Komerční banky, ale umožňuje i realizovat aktivní platební transakce, spravovat investice v podílových fondech, propočítávat půjčky a hypotéky či simulovat penzijní spoření v rámci 2. a 3. pilíře, vyhledávat obchody se slevovými programy napojenými na KB produkty.

Samozřejmostí je např. platba vygenerovaná naskenováním složenky anebo např. moderní QR platby s možností generovat i vlastní QR platbu v rámci funkcionality ZaplaťMi. Pomocí Mobilní banky je možné také sjednat online cestovní pojištění a elegantně jej ihned prostřednictvím této aplikace zaplatit. Klienti KB se mohou těšit na řadu dalších novinek a vychytávek, které se Komerční banka a Cleverlance chystají do této „clever“ aplikace v příštím roce implementovat.

Úloha Cleverlance spočívala v kompletní dodávce návrhu, designu, vývoje a funkčním testování frontendové aplikace pro Windows Phone 8 včetně serverové části a spolu s její integrací do bankovních systémů.

„Jsme rádi, že se nám podařilo oslovit i uživatele platformy Windows Mobile, kteří nám svou spokojenost dávají najevo hodnocením 4,5 z pěti možných na Windows Phone Store. A touto verzí, která vznikla za méně než 5 měsíců, nekončíme. Do konce roku chystáme aktualizaci, ve které zapracujeme drobné připomínky našich uživatelů a v příštím roce se těšíme na další větší novinky,“ uvedl Mojmír Prokop, ředitel Přímého bankovnictví KB.

[appbox windowsphone 9b0d85fa-5f9f-4d37-870a-3cbb61a06a94]

02 03Zdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře