Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAponia GPS Navigation již zná i nově otevřený tunelový komplex Blanka

Aponia GPS Navigation již zná i nově otevřený tunelový komplex Blanka

Kromě pravidelné záplaty chyb a vylepšení výkonu nejnovější aktualizace zohledňuje i nově otevřený tunel Blanka v Praze. Uživatelé aplikace Aponia GPS Navigation jsou tak připraveni na možná úskalí, jež může otevření nechvalně proslulého komplexu přinést.

Aponia GPS Navigation je ke stažení pro operační systémy Android, iOS, Windows Phone a Windows CE. Navigační systém české společnosti Aponia Software  funguje i bez připojení k internetu, ale samozřejmě jej lze využít i online, například v případě aktuálních dopravních informací. Další velkou výhodou je rozsáhlá databáze čísel domů, díky níž navigace uživatele dovede vždy přesně do cíle jeho cesty.

Vývojáři se přitom nesoustředí pouze na běžné motoristy, ale zaujmout chtějí i ty nejnáročnější, takže řidiči kamionů mohou stahovat profesionální navigaci Truck GPS Navigation a řidiči autobusů, ať už těch městských nebo dálkových, mohou využít služeb aplikace Bus GPS Navigation.

[appbox googleplay cz.aponia.bor3.czsk]

[appbox appstore id960307685]

[appbox windowsstore 9wzdncrcwbsq]

unnamedFKG8NRZN

unnamed6ZQ6DKCR unnamed0NOEPG37 unnamedVYK1SQYO unnamedMCN9KPQE

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře