Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyAponia GPS Navigation 3.12: Svěží design a mapy až s 60% slevou!

Aponia GPS Navigation 3.12: Svěží design a mapy až s 60% slevou!

Česká společnost Aponia Software představila novou verzi mobilní aplikace Aponia GPS Navigation, díky které získá váš smartphone či tablet stejné vlastnosti, jako plnohodnotný navigační systém. Vyzkoušejte nyní novou vylepšenou offline verzi zcela zdarma!

Vlastnosti aplikace Aponia GPS Navigation si oblíbilo již mnoho uživatelů. Možnost použití navigace bez připojení k internetu, bezplatná aktualizace map či příjemné uživatelské rozhraní se však staly již standardem a tudíž není překvapením, že na řadu přichází verze 3.12 i s novými funkcemi a rysy.

První výraznou novinkou je možnost přepnutí mezi původním hlasovým naváděním a naváděním pomocí nové funkce TTS, Text-to-Speech („syntetizátor řeči“), která obsahuje detailnější povely a informace o trase uživatele – lze v ní nastavit hlasové povely pro jízdní pruhy, návěstí, dopravní informace, názvy ulic, jimiž projíždí, a mnoho dalších.

Další změny se týkají grafiky a uživatelského rozhraní aplikace. Uživatele jistě příjemně překvapí nový potvrzovací dialog – jakmile zadají cíl své cesty (ať už v podobě adresy či GPS souřadnic), nabídne jim vyskakovací okno několik možností, co s vloženými daty provést. Zmíněná změna grafiky se týká nejen MapView, tedy zobrazení mapy, které dostalo novou image, ale i barevnosti, jež nyní nabízí více možností přizpůsobení pro maximální komfort všech uživatelů.

[appbox googleplay cz.aponia.bor3.czsk]

[appbox windowsphone 734dcb0d-8327-46a3-b16b-b659e06c714f]

[appbox appstore id960307685]

7

8

Neméně důležitou inovací jsou i takzvaná „bundled data“, neboli datové balíčky. Komponenty, jako grafický vzhled, lokalizace aj. se po aktualizaci aplikace již nestahují jednotlivě, ale jsou součástí základního balíku aplikace. Nová Aponia GPS Navigation jistě potěší i všechny vlastníky zařízení s operačním systémem Android 5 (Lollipop), který je od této verze také podporován. Zároveň s ním jsou podporovány i operační systémy iOS, Windows Phone 8, Windows Mobile a WindowsCE.

Aplikaci Aponia GPS Navigation je tak ke stažení na Google Play, Apple App Store, Windows Phone Store a nově i na Amazon Store. Vyzkoušejte mobilní aplikaci Aponia GPS Navigation 3.12 na jeden měsíc zdarma a využijte funkcí, které tento všestranný nástroj nabízí. V případě, že se vám Aponia GPS Navigation zalíbí, navštivte e-shop a nakupte mapy až s 60% slevou.

59a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře