Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Email.cz je dostupná pro mobily s Windows Phone

Aplikace Email.cz je dostupná pro mobily s Windows Phone

Již 300 000 stažení má na kontě androidí aplikace Email pro chytré telefony a tablety, kterou Seznam.cz zveřejnil v polovině tohoto roku. Další platformou, kam „mobilní pošťák“ zavítal, je Windows Phone.

Podle posledního měření NetMonitor již téměř tři miliony Čechů navštěvuje webové stránky a služby prostřednictvím mobilních zařízení. Mezi nejčastější činnosti kromě zábavy a prohlížení webových stránek patří i čtení a odesílání e-mailů.

„Email.cz má v současné době 8,2 milionů aktivních účtů. Po úspěchu androidí aplikace jsme se rozhodli vyvinout aplikaci i pro druhou nejoblíbenější platformu v ČR – Windows Phone,“ řekl David Finger.

Vzhled i ovládání aplikace je přizpůsobený tomu, na co jsou majitelé Windows Phone zvyklí. Aplikace je pro ně snadná a intuitivní. Ke stažení je pro telefony se systémem ve verzi 8.0 a vyšší.

15 11

12 13 14

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře