Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Adblock Plus uvedena! Skoncujte s otravnými reklamami

Aplikace Adblock Plus uvedena! Skoncujte s otravnými reklamami

Pijí vám krev reklamy při prohlížení webových stránek? Už nemusí! V elektronickém obchodu Play pro přístroje s Androidem se objevila šikovná aplikace Adblock Plus, která umí blokovat reklamy ve hrách, videoreklamy, bannery, push notifikace a mnoho dalšího.

Uživatelé s odemknutým (rootnutým) zařízením mohou aplikaci využívat bez ohledu na to, zda jsou připojení přes 3G nebo prostřednictvím WiFi (zapotřebí je Android 2.1 a vyšší). Ti bez rootu se pak musí spokojit pouze s blokováním přes WiFi. Nainstalovaný ovšem musí mít Android 3.1 a vyšší.

Pokud vlastníte zamčený mobil nebo tablet s Androidem 3.0 a starším, navštivte oficiální stránky vývojářů, na kterých je vyvěšen návod, který vám pomůže s nastavením aplikace.

Adblock Plus jsem osobně vyzkoušel na mobilním telefonu Galaxy Nexus a mohu konstatovat, že spolehlivě funguje.

Pro někoho z vás může být ale problémem poměrně velká náročnost na operační paměť (uzme si kolem 60 MB) a také to, že ve stavové liště se stále zobrazuje ikonka.

Adblock

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře