Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace 2GIS je nově dostupná i pro Windows Phone

Aplikace 2GIS je nově dostupná i pro Windows Phone

Velkou výhodou aplikace je, že ji lze používat i když nejste zrovna připojeni k internetu, tudíž můžete vyhledat cokoliv a kdykoliv v Praze, například nejbližší taxi, restaurace, ubytování, lékárny a mnoho dalších užitečných informací.

2GIS je propracovaný informační systém s mapami měst, provozovaný stejnojmennou společností. Aktuálně zahrnuje více než 280 měst v 9 zemích světa včetně metropole České republiky. Díky 2GIS získají obyvatelé i návštěvníci Prahy informace o lékárnách, bankomatech, kadeřnictvích, restauracích, klubech, kinech, divadlech, vysokých školách, úřadech, policii a mnoha dalších organizacích.

Mezi hlavní výhody aplikace 2GIS patří možnost využívat mapu v off-line režimu, tedy bez připojení k internetu, a detailní a neustále aktuální informace. O to se stará vlastní call centrum, které kontaktuje organizace a informace ověřuje a doplňuje. Mapy jsou aktualizovány denně, stejně tak jako online verze, update samotné aplikace probíhá jednou měsíčně.

Aplikace 2GIS je zdarma ke stažení přes App Store, Google Play, BlackBerry World a Windows Phone Store. Informační systém s mapami lze používat také online na webových stránkách www.2gis.cz.

[appbox appstore id481627348]

[appbox googleplay ru.dublgis.dgismobile]

[appbox windowsstore 9nblggh2rfsd]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/2GISWP/“/]

Zdroj: 2GIS TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře