Středa, 12 června, 2024
DomůRecenzeMají Anonymous pokračovat v boji proti islámským teroristům?

Mají Anonymous pokračovat v boji proti islámským teroristům?

Nedlouho po teroristických útocích ve Francii se do boje proti islámským extremistům pustila také hackerská skupina Anonymous. Na záznamu, který se objevil naYouTube, slíbila, že bude útočit na všechny servery spojené s činností teroristů a napadat i jejich účty na sociálních sítích.

„My, Anonymous, po celém světě jsme se rozhodli vyhlásit válku terorismu,“ říká zkresleným hlasem a v masce Guye Fawkese jeden z hackerů. V popisu videa stojí, že je zprávou pro al-Káidu, Islámský stát a další teroristy.

Hackeři za posledních několik týdnů zaútočili na několik radikálních webů (převážně metodou DDoS) a ze sociální sítě Twitter odstranili stovky extrémistických účtů.

Anonymous v boji s teroristy přitom hodlají pokračovat i nadále. Myslíte si, že je to správné? Nebo byste jim to zatrhli? Hlasujte v naší nové anketě a nezapomeňte se s námi také podělit o vaše názory v komentářích!

[poll id=“59″]

anonymous-shuts-down-first-jihadi-website-for-in-op-charlie-hebdo

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Je to ok… Jen ať se vrtají do jejich webů a účtů… Alespoň nebudou mít čas se volné chvíli vrtat v těch našich… 😉

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře