Sobota, 13 dubna, 2024
DomůRecenzeAnketa: Chrání váš smartphone fólie nebo pouzdro?

Anketa: Chrání váš smartphone fólie nebo pouzdro?

Znáte to. Nestíháte a tak si ve spěchu strčíte telefon do kapsy. Jenže v tom všem zmatku zapomenete na to, že tam máte také klíče. A za několik minut už je neštěstí na světě. Když smartphone z kapsy opět vytáhnete, zjistíte, že displej hyzdí škrábance. Přitom stačilo tak málo, abyste se tomu vyhnuli.

Preventivní ochranu před poškrábáním a mechanickým poškozením (například také v případě pádu) poskytují různé fólie a všelijaká pouzdra. Ty méně kvalitní se dají doslova pořídit za pár korun, za kvalitu si pochopitelně připlatíte, mnohdy i několik stovek.

V nové anketě chceme vědět, zda svého mobilního miláčka před poškozením nějak chráníte? Zajímá nás, zda jste si koupili pouzdro, fólii nebo třeba obojí?

Nebo je podle vás v době krycích skel firmy Corning a odolných materiálů, jako je třeba polykarbonát, který zpopularizovala Nokia, investice do nákupu tohoto typu příslušenství zbytečná?

Hlasujte v anketě! Do diskuze pod článkem také nezapomeňte na celou věc napsat váš názor.

[poll id=“37″]

folie

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře