Angry Curves: Nová česká hra, kterou si rádi zahrajete nejen o přestávkách


Angry Curves: Nová česká hra, kterou si rádi zahrajete nejen o přestávkách

Na herní ploše ovládáte čáru, která se neustále pohybuje kupředu a tím narůstá. Vaším cílem je vydržet co nejdéle, aniž byste narazili do stopy zanechané čarou.

Jednoduchý koncept Angry Curves přináší zajímavé herní možnosti. Hra je například doplněna možností sbírat „angry bonusy“, které ovšem neskrývají vždy jen odměnu. Vizuální zpracování se nese v industriálním tónu s neonovými prvky. Na nejnovějším iPhonu 5S si užijete navíc i pěkného dynamického nasvícení.

Díky mulitiplayeru můžete hrát s ostatními lidmi, což je ideální zábava například na školní přestávky. Ostatní hráče můžete blokovat nebo překvapit uniknutím z ohraničeného prostoru pomocí úzkých mezer, které se náhodně vytváří v čarách.

Zajímavý je ale také singleplayer, který je u tohoto žánru nestandardní. Hra nabízí dva herní režimy – sběratel a bludiště. V bludišti je vaším cílem přežít co nejdéle, za každou sekundu získáváte jeden bod. Bludiště je hodně klikaté a projíždění vyžaduje dávku soustředění a obratnosti. Čas od času se objeví bonusový „Angry smajlík“, jehož sebrání znamená jednorázový nárůst skóre až o 100 bodů. „Angry smajlící“ jsou také hlavní náplní sběratelského módu. Zde za každého sebraného získáte jeden bod.

Ve hře budou vynikat především obratní, bystří a pohotoví hráči. Jste jedním z nich? To můžete snadno zjistit během hraní!

Angry Curves
Angry Curves
Vývojář: InMeteo, s.r.o.
Cena: 29,00 Kč

maze

ip5s

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.