Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyPotrénujte mozkové závity ve hře Kdo chce být milionářem?

Potrénujte mozkové závity ve hře Kdo chce být milionářem?

Kdo chce být milionářem je česká varianta známé televizní soutěže. Hra obsahuje téměř 2 500 otázek rozdělených do 15 kategorií podle obtížnosti. Vaším cílem je odpovědět na všechny otázky a vyhrát 10 miliónů korun.

Aplikace českého vývojáře Libora Zapletala je nabízena v trial (zkušební) verzi zdarma. Prvních 8 otázek si tak může vyzkoušet každý. Pokud byste chtěli plnou hru, tak musíte využít In-app nákupu. Cena je stanovena na nejmenší možnou částku, a to tedy na 0,89 eur.

Po spuštění milionáře začnete postupně odpovídat na 15 otázek, kde si vybíráte ze 4 možných odpovědí a správná je vždy jen jedna. V průběhu hraní je možné využít tři nápovědy (pomoc publika, 50:50, přítel na telefonu), podobně jako ve známém televizním pořadu televize Nova, který moderoval Vladimír Čech.

Dále hra ukládá a zobrazuje žebříček nejlepších 10 hráčů. Skóre se počítá z dosažené otázky a rychlosti odpovídání na otázky.

[appbox appstore id879551252]

1

2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře