Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyPro Android je dostupná adventura Simon the Sorcerer 2

Pro Android je dostupná adventura Simon the Sorcerer 2

Do svých přístrojů s Androidem si můžete stáhnout další klasiku, kterou znáte z osobních počítačů. V Google Play je dostupná adventura Simon the Sorcerer 2, která má kouzelnou kreslenou grafiku, skvělý příběh a dokonce podporuje i české titulky.

Pokračování Simon the Sorcerer 2 nepřímo navazuje na závěr předchozího dílu, ve kterém Simon zabil zlého kouzelníka Sordida. Ten se ale nyní vrací jako duch a chce se pomstít. Takže pro Simona poslal teleportační skříň a unesl ho ze světa našeho do světa pohádkového. Jak už to ale u podobných únosů bývá, něco se někde pokazilo a Simon ze skříně vylezl přímo před krámkem kouzelníka Calypsa.

Něco podobného jako minule, až na to, že Simon už teď není děcko, ale naštvaný pubescent. Úkolem hry je získat palivo zvané Nucusade, jež znovu rozhýbe skříň, která vrátí Simona do světa lidí.

Simon the Sorcerer 2 je point`n click adventura s ručně kreslenou grafikou, ovládáním přepracovaným na míru dotykovým obrazovkám, vylepšenými animacemi a zvukem a novým systémem ukládání pozic. Kromě anglického, německého, španělského, francouzského a polského dabingu hra podporuje také titulky – konkrétně české, hebrejské, italské, anglické, německé, španělské, francouzské a polské.

[appbox googleplay com.mojotouch.simon2]

[appbox googleplay com.mojotouch.simon]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře