Android 8.0 Oreo pro Samsung Galaxy S8 se už testuje


Android 8.0 Oreo pro Samsung Galaxy S8 se už testuje

To, že chytré telefony Samsung Galaxy S8 a S8 Plus obdrží aktualizaci na nejnovější Android 8.0 Oreo, je jistá věc. Otázkou v tuto chvíli pouze je, kdy se software dostane mezi běžné uživatele.

Spekuluje se, že update by mohl na smartphony dorazit na přelomu roku. Nicméně je také možné, že se majitelé S8 a S8+ Orea dočkají dříve. Malou nápovědou nám může být databáze testovacího programu Geekbench, ze které vyplývá, že Samsung již aktualizaci testuje. Doufejme, že si tentokrát pospíší.

Loňské modely Galaxy S7 (edge) totiž update na Nougat dostaly až koncem ledna. Firmware byl dostupný konkrétně jen pro telefony českého O2 a pro britské kusy z volného prodeje. K rozšíření dostupnosti Androidu Nougat pro S7 a Galaxy S7 edge v ČR došlo až začátkem března, kdy ho obdržely i „es sedmičky“ z volného trhu.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.