Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.2.2 bude poslední zastávkou před novou verzí Key Lime Pie

Android 4.2.2 bude poslední zastávkou před novou verzí Key Lime Pie

Před několika týdny se sociálními sítěmi prohnala zpráva, že Google pracuje na nové aktualizaci svého operačního systému. Že tomu tak skutečně je ukazuje obrázek, který zachycuje Android 4.2.2 na smartphonu Galaxy Nexus. Podle všeho půjde o poslední aktualizací před tím, než dorazí Android 5.0 Key Lime Pie.

Android 4.2.2 má přinést pouze opravy různých chyb. Na podrobnější informace, čeho se záplaty konkrétně budou týkat, si však musíme počkat až do zahájení distribuce. Google novou verzi systému testuje na zařízeních Nexus 4, Nexus 7, Nexus 10 a také Galaxy Nexus, jak naznačuje obrázek.

Zahraniční server BTimes píše: ?Podle našeho zdroje, který si přál zůstat v anonymitě, zaměstnanci Googlu testují Android 4.2.2 na přístrojích řady Nexus, včetně Nexusu 4, Nexusu 7, Nexusu 10 a Galaxy Nexusu. Novou verzi používají v každodenním živote, přičemž z jejich poznatků vyplývá, že v oblasti uživatelského zážitku k žádné změně nedošlo?.

K vydání verze 4.2.2 má dojít během února či března.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře