Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAsus zveřejnil video, ve kterém představuje levný tablet MeMo Pad ME172V

Asus zveřejnil video, ve kterém představuje levný tablet MeMo Pad ME172V

Společnost Asus uvolnila první videoupoutávku na svůj levný tablet MeMO Pad. V ní vyzdvihuje slot na paměťové karty, HD kameru pro videohovory a především dodávané aplikace. Chystaná sedmipalcová novinka by měla patřit k levnějším modelům. Spekuluje se o ceně na úrovni 150 dolarů.

Z videa, ve kterém jsou postupně představovány jednotlivé aplikace a některé funkce, se mimo jiné také dozvíme, že dotyková vrstva zvládne zpracovat až deset dotyků současně nebo že tablet perfektně padne do ruky.

Co se týče hardwarových parametrů, tak je MeMO Pad vybaven sedmipalcovým displejem s rozlišením 1024 × 600 obrazových bodů (hustota 170 bodů na palec), jednojádrovým procesorem VIA WM8950 a grafickou jednotkou Mali-400. Dostupný bude ve verzi s 8 GB a 16 GB paměti. Při hmotnosti 370 gramů nabídne rozměry 196,2 × 119,2 × 11,2 mm.

MeMO Pad ME172V byl zástupci společnosti Asus představen na veletrhu CES 2013 v Las Vegas. Do prodeje se má dostat v průběhu jara.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře