Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyICS Task Manager/Switcher: Přepínač aplikací z Androidu 4.0 pro všechna zařízení

ICS Task Manager/Switcher: Přepínač aplikací z Androidu 4.0 pro všechna zařízení

Android Ice Cream Sandwich přinesl nové zobrazení posledně spuštěných aplikací, kdy prostý seznam ikonek nahradily velké živé náhledy aplikací řazené v jednom sloupci. Problém je, že zdaleka ne všechna zařízení aktualizaci na verzi 4.0 a vyšší dostala. Pokud je to i váš případ, jistě uvítáte aplikaci ICS Task Manager/Switcher od vývojářů ze studia Asterina Development Team.

Uživatelské prostředí jejich aplikace velmi podobné přepínačům z Androidů Ice Cream Sandwich a Jelly Bean. Spuštěné programy lze jednoduchým posunutím na stranu (vpravo nebo vlevo) ukončit nebo je, když na ně kliknete, znovu otevřít. Kromě toho program obsahuje i vítanou funkci Shake to Kill (zatřesením telefonu zavřete všechny spuštěné aplikace).

Vývojáři nabízí ke stažení jak verzi zdarma, tak placenou Pro verzi. Ta obsahuje více funkcí, častější aktualizace a širší možnosti nastavení.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/ICS Task ManagerSwitcher/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře