Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyAnand Lal Shimpi nastupuje do Applu, po 17 letech končí s novinařinou

Anand Lal Shimpi nastupuje do Applu, po 17 letech končí s novinařinou

Lal Shimpi do společnosti Apple přichází ze známého technologického webu Anandtech, který je proslulý detailními analýzami různých IT témat a také recenzemi hardwaru. Čemu se v Applu bude věnovat není jasné, americký výrobce podobné informace zásadně nepublikuje.

Anand Lal Shimpi založil AnandTech ve svých 14 letech, kde fungoval jako ředitel (CEO), šéfredaktor i redaktor v jedné osobě. Web proslul detailními rozborkami a recenzemi širokého spektra produktů, včetně přístrojů s OS X a iOS. Novým šéfredaktorem technologického magazínu se stal Ryan Smith, který se v poslední době věnuje testům grafických karet.

S kariérou novináře v Anandtechu se Lal Shimpi rozloučil otevřeným dopisem, z něhož si dovolíme část ocitovat: „Děkuji každému, s kým jsem pracoval – děkuji vám za podporu a pomoc v průběhu uplynulých let. Byli jste mými mentory. Ukázali jste laskavost a podporu klukovi, který se jen tak jednoho dne ukázal. Naučil jsem se od vás a každý jeden z vás mě ovlivnil ve velmi formativním období mého života.“

Anand-SM_678x452

Zdroj: AppleInsider

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře