Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung vychvaluje Galaxy Note 4 a dotykové pero S-Pen

Samsung vychvaluje Galaxy Note 4 a dotykové pero S-Pen [Ready to Note?]

Veletrh IFA v Berlíně se blíží. Jen několik hodin před zahájením tiskové konference jihokorejské společnosti Samsung došlo k uveřejnění dalšího videa, které zve na představení tabletomobilu Galaxy Note 4.

Také letošní IFA přinese řadu novinek, které jsou velmi očekávané a některé možná i neočekávané. Samsung v Berlíně kromě chytrých hodinek Gear S představí i phablet Galaxy Note 4. Novinka samozřejmě bude lepší než současná trojka, ale podle všeho nenabídne konstrukčně nic zásadního (třístranný displej), jak se dříve spekulovalo. Tedy minimálně evropská verze smartphonu.

Samozřejmostí je u řady Galaxy Note podpora dotykového pera, která phablety od Samsungu odlišuje od konkurence. Právě na výhody řešení S-Pen se jihokorejský výrobce snaží upozornit v novém, kde zdůrazňuje, že pero stojí za mnohými úspěchy naší civilizace, od hudby, přes geometrii až po architekturu.

Zdroj: PhoneArena AndroidPortal

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře