Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyAktualizace aplikace Skype QIK přináší propojení se sociálními sítěmi

Aktualizace aplikace Skype QIK přináší propojení se sociálními sítěmi

Aplikace umožňující uživatelům sdílet krátká videa je díky nové verzi obohacena o možnost propojení s dalšími sociálními sítěmi a klienty. Nyní mohou všichni uživatelé QIKu přeposílat svá videa přímo na jakoukoli jinou platformu podporující videa.

Nejnovější aktualizace 1.4 je již teď je stažení pro všechny uživatele operačních systémů iOS a Android.

„Skype QIK je stále ještě velice mladou aplikací, která přímo vybízí k tomu, abychom ji pomocí aktualizací posouvali stále dál a umožnili tak všem našim uživatelům co nejlepší bezprostřední spojení s jejich přáteli a rodinou. Nejnovější verze je prozatím dostupná jen pro operační systémy iOS a Android, ale všichni uživatelé Windows Phone se mohou už v dohledné době těšit na jejich vlastní aktualizaci, na které momentálně usilovně pracujeme,“ uvedl v tiskové zprávě Tomáš Vocetka, ředitel Skype pro Českou republiku.

Skype i nadále pracuje na neustálém zdokonalování svého produktu, a to i na základě nápadů a komentářů svých uživatelů. V případě jakýchkoli návrhů na vylepšení funkce aplikace QIK mohou uživatelé využít například skupinu iOS Ideas na blogu Skype Community, Twitter nebo Facebook společnosti Skype.

[appbox appstore id893994044]

[appbox googleplay com.skype.android.qik]

qik

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Trochu OT, ale muze mi prosim nekdo poradit nejaky kvalitni messenger co umi facebook protokol? (ten originalni od fb vazne do mobilu nechci) .. fb pres web mi nevyhovuje a ta app z xda co simulovalal fb messenger, aby sel chat, uz nefunguje .. diky za tipy :]

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře