Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyAKCE: Alza k nVidia Shield Tabletu rozdává zdarma gamepad, hry a ochranné...

AKCE: Alza k nVidia Shield Tabletu rozdává zdarma gamepad, hry a ochranné pouzdro

Český internetový prodejce alza.cz dnes zahájil prodejní akci, v rámci které nabízí zdarma příslušenství k oběma modelům herního zařízení nVidia SHIELD tablet.

K tabletu s LTE a 32 GB uživatelské paměti zákazník zdarma získá bezdrátový ovladač, balíček her Green Box, digitální roční předplatné časopisu Týden, pouzdro Magnetic Cover a mobilní internet na jeden měsíc od O2. To vše v hodnotě 4 130 korun.

Kdo spíše pokukuje po nákupu WiFi varianty s 16 GB, ten potom k tabletu získá bezdrátový ovladač, herní kolekci Green Box a digitální roční předplatné časopisu Týden.

nVidia Shield je osmipalcový tablet s vysokým výkonem určený hráčům. Kvalitně zpracovaný přístroj pracuje na operačním systému Android 5.0 a může se pochlubit bohatou výbavou, v níž nechybí Full HD displej, procesor Tegra K1 či slot pro paměťovou microSD kartu.

K hraní přístroj nabízí kromě ohromné knihovny Google Play obchodu navíc také exkluzivní tituly portované na Android z platformy PC. Hráči mohou zároveň využívat i streamovací služby Grid.

as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře