Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyVisa představila mobilní aplikaci Visa Portmonka

Visa představila mobilní aplikaci Visa Portmonka

Mobilní aplikace Visa Portmonka, umožňující nahrát si všechny věrnostní a zákaznické karty do mobilu, nabídne uživatelům více akčních nabídek a zároveň napomůže dalšímu rychlému rozšíření mobilních plateb v České republice.

K rebrandingu a spojení se silnou značkou Visa přistoupila aplikace Portmonka po více než roce svého úspěšného fungování. Visa se tak stává oficiálním partnerem a podporovatelem aplikace. Pro platební asociaci Visa Europe znamená aplikace Visa Portmonka další krok v její plánované kampani na podporu mobilního placení v České republice.

„Z našich průzkumů vyplývá, že Češi milují inovace a moderní technologie. Chytrý telefon dnes vlastní většina lidí a my jim chceme ukázat, jak výhodné i bezpečné je placení mobilem,“ řekl František Jungr, Manažer pro regionální rozvoj společnosti Visa Europe. O budoucnosti spolupráce asociace Visa Europe s mobilní aplikací Portmonka nepochybuje ani produktový manažer aplikace Petr Švec: „Tento krok chápeme jako významný posun na cestě mobilní Portmonky k její plnohodnotné náhradě za obyčejnou peněženku.“

VISA-Portmonka-na sirku_modra

Běžní uživatelé díky tomu, že aplikaci začal podporovat globální lídr v platebních systémech, získají pravidelný přísun nových atraktivních slevových akcí a nabídek. Do budoucna se navíc můžou majitelé karet Visa těšit na speciální benefity a vyšší slevy při nákupu s Visa. Pro stávající partnerské prodejny, které aplikaci bez problémů akceptují, se žádné podmínky nemění.

První česká aplikace pro správu věrnostních karet funguje na mobilních telefonech s operačním systémem Android, iOS i Windows Phone. Počet uživatelských stažení přesáhl 150 tisíc. Díky Portmonce přibylo do českých věrnostních klubů na 75 tisíc nových členů. Průměrný uživatel má v aplikaci nahráno pět karet a každý měsíc svou virtuální Portmonku nejméně dvakrát otevře a použije.

[appbox windowsphone 875a6edc-efc6-4624-a9f9-3ab07b12ea09]

[appbox googleplay cz.tomatolabs.portmonka]

[appbox appstore id492790417]

1 2

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře