Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyAir Monkeys: vyskákejte s opičkami bezpečně do cíle

Air Monkeys: vyskákejte s opičkami bezpečně do cíle

Legenda o těchto velmi vzácných druzích se zrodila hluboko v srdci africké džungle. Tyto malé, ale nezbedné, opičky, oplývají jedinečnými schopnostmi a dovednostmi, a i proto se je zřejmě až dosud nepodařilo žádnému lovci chytit.

Ostatně, přesvědčte se sami o tom, proč je lovci nazývají ?opicemi větru?. Náplň této casual hry je jednoduchá. Opičky skákají stále výš a výš a výš a je pouze ve vašich rukou, aby doskákali až do kýženého cíle.

Nebudete to mít ale zase úplně tak jednoduché. Budete čelit různým nástrahám, jako například kokosovým ořechům a loveckým sítím.

Za sesbírané květiny, mince a ovoce, si můžete koupit různá vylepšení, např. ochranu proti ořechům a další vychytávky.

Hra staví na principu veleúspěšného titulu Doodle Jump, jedné z nejúspěšnějších skákaček v historii App Storu, jejíž symbolem je taková ta malá prapodivná příšerka s chobotem.

Hra Air Monkey podporuje Game Center, což znamená, že si můžete zahrát i multiplayer s kamarády, aby bylo konečně jasné, kdo z vás je lepší. Ke stažení za necelých dvacet korun (0,79 centu).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře