Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkySERVIS 24 - mobilní banka pro váš iPhone na cesty

SERVIS 24 – mobilní banka pro váš iPhone na cesty

Včera se Česká spořitelna zařadila po bok ostatních bank, které svým klientům nabízejí přístup k internetovému bankovnictví prostřednictvím mobilní aplikace. Servis 24 je konečně tady, i když je zatím dostupný pouze pro iOS.

Uživatelé si aplikaci mohou stáhnout prostřednictvím mobilního telefonu nebo přes iTunes do počítače. Kromě běžných funkcí umí také oskenovat složenku, kdy je složenka vyfocena pomocí fotoaparátu. Software na ní následně rozpozná údaje a předvyplní příkaz k úhradě. Ten je možný následně editovat.

Klienti prostřednictvím této aplikace ale zjistí i zůstatek na svém účtu či historii transakcí. Program rovněž integruje funkci na vyhledávání bankomatů, včetně plánování trasy a navigace.

A v neposlední řadě umožňuje i zadávání příkazů k úhradě. Jedinou limitací zatím je, že platby jsou omezeny na uzemí České republiky.

Servis 24 mohou využívat včichni klienti České spořitelony, kteří u tohoto peněžního ústavu mají vedený běžný nebo firemný účet, a mají aktivované internetové bankovnictví.

Aplikace je nabízena zdarma. Pro její stažení využijte tohoto odkazu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Servis 24/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře