Vylepšená aplikace Finančních trhů pro iPad s novými funkcemi a bohatším obsahem


Vylepšená aplikace Finančních trhů pro iPad s novými funkcemi a bohatším obsahem

Aplikace ČSOB Finančních trhů pro tablety iPad, kterou uživatelé mohou stahovat zdarma, prošla výraznou proměnou k lepšímu. Nyní nejenže nyní vypadá uživatelsky přívětivěji, ale navíc nově obsahuje i akciové analýzy od Patria Finance.

Analýzy lze nově v rámci úvodní stránky tematicky třídit a ty je dále možné exportovat či si je ukládat přímo v iPadu. „Do aplikace byla také nově začleněna nová agenda „Zajišťovací tipy“, kde klienti Finančních trhů ČSOB najdou nápady, kterak se zajistit proti kurzovým, úrokovým a komoditním rizikům,“ říká Jan Čermák, analytik útvaru Finančních trhů ČSOB.

K exkluzivnímu obsahu v aplikaci se klienti ČSOB dostanou až po přihlášení, tedy po zadání e-mailu a hesla, které jim bude přiděleno zástupcem z útvaru Finančních trhů.

Aplikace pro iPad obsahuje nejen analýzy a zajišťovací tipy, ale také např. makroekonomický výhled pro ČR, kalendář očekávaných událostí pro globální i regionální trhy či přehled tržních úrokových sazeb.

ikonaa

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.