Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPanzerGlass představuje příslušenství pro řadu telefonů iPhone 14 v hlavní roli s...

PanzerGlass představuje příslušenství pro řadu telefonů iPhone 14 v hlavní roli s extrémně odolnými skly a MagSafe kryty

S uvedením nové řady telefonů iPhone 14 představuje dánský výrobce PanzerGlass své doposud nejodolnější a nejekologičtější příslušenství. Zákazníci se mohou těšit na značně odolnější skla, kryty podporující MagSafe, nebo na extrémně odolný – SilverBulletCase, který zaujme svou odolností a nově čtyřnásobnou certifikací Military Standard.

Nová tvrzená skla PanzerGlass pro modely iPhone 14 přinášejí značně vyšší odolnost, přehlednější rozdělení dle odolnosti a v neposlední řadě i spousty zajímavých variací. Nově v balení PanzerGlass skel pro iPhone 14 zakoupených u vybraných prodejců online naleznete zdarma praktický aplikátor, díky kterému bude nalepení skla jednodušší než kdy dříve. Samotný aplikátor je pak vyrobený ze 100 % recyklovaného plastu a je dále recyklovatelný.

PanzerGlass lze nově najít pod třemi různými kategoriemi dle jejich udávané odolnosti, a toGold Strength, Platinum Strength a Diamond Strength. PanzerGlass jsou třikrát tvrzená a ochrání telefon před pády až z 2,5 metrů nebo snesou zátěž 20 kg na svých okrajích. To je skoro třikrát více než bývá u konkurence.

Nejprodávanější verzi skel PanzerGlass za 899,- pokrývající celou přední stranu telefonu, označovanou jako Ultra-Wide-Fit, si zákazník může zvolit také v mnoha různých variantách, dle stylu používání. V nabídce je například tvrzené sklo s antireflexními vlastnostmi pro skvělou čitelnost i na přímo sluníčku, tvrzené sklo s filtrem proti modrému světlu, které se perfektně hodí pro hráče mobilních her (gamingu) nebo při sledování obrazovky telefonu před spaním a v neposlední řadě i skla s filtrem pro ochranu soukromí.

Pro modelovou řadu iPhone 14 má výrobce v nabídce i tvrzená skla PicturePerfect pro zadní modul fotoaparátu. Uživatel se tak už nemusí bát nechtěného poškození čoček při neopatrném položení telefonu na jakýkoliv povrch.

Vylepšení se dočkaly také populární kryty PanzerGlass ClearCase či HardCase. PanzerGlass ClearCase je tvořen tvrzeným sklem o tloušťce 0,7 mm a odolným černým TPU rámečkem. Obaly ClearCase pro iPhone 14 nově splňují dvojnásobně Military Standard a uchrání telefon i při pádu z výšky 2,4 metrů. Kryt PanzerGlass HardCase je pak vyroben z odolného průhledného polykarbonátu a splňuje dokonce trojnásobně Military Standard. To znamená, že přežije i pád z výšky 3,6 metrů. Oba kryty je možné zakoupit i ve verzi s MagSafe.

Tento rok si lze taktéž na nové telefony řady Phone 14 zakoupit 100% kompostovatelný kryt PanzerGlass BiodegradableCase, který disponuje tenkým profilem, příjemným zpracováním, a i přesto splňuje certifikaci Military Standard.

Nabídku příslušenství pro iPhone 14 pak uzavírá extrémně odolný PanzerGlass SilverBulletCase. PanzerGlass SilverBullet je nejodolnější PanzerGlass kryt, který je tvořen polymetylmetakrylátem – materiálem, který je více známý jako plexisklo nebo akrylátové sklo a 100 % recyklovatelným TPU rámečkem. iPhone řady 14 v tomto obalu přežije i pád z více než čtyř metrů, což čtyřnásobně převyšuje požadavek Military Standard.

U novinek je kladen i důraz životní prostředí. Proto je veškeré PanzerGlass ochranné příslušenství pro modely iPhone 14 zabaleno do nového balení, které je téměř ze 100% recyklovatelné. Tímto krokem se PanzerGlass připojuje k dalším výrobcům, kteří každým novým produktem snižují ekologický dopad na naši planetu a pyšní se certifikátem FSC. Zároveň je balení vizuálně vylepšeno tak, aby zákazník snadno a rychle věděl, v čem je daný produkt unikátní.

Drtivá většina nabídky PanzerGlass produktů pro řadu iPhone 14 je ve verzi Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou s antibakteriální úpravou, která ničí bakterie během 24 hodin od kontaktu.

Nové PanzerGlass příslušenství pro řadu iPhone 14 je již v prodeji na MP.cz, Alza.cz, iWant.cz, Smarty.cz, Coradia.cz, Datart.cz, Mall.cz, CZC.cz, AppleGang.cz, Noco.cz, prodejnách T-Mobile a u dalších autorizovaných prodejců.

Doporučené prodejní ceny zmíněných produktů v závislosti na jejich provedení:

Ochranná skla PanzerGlass

 • od 699 CZK – Classic Fit (Platinum Strenght) – sklo bez rámečku
 • od 899 CZK – Ultra-Wide-Fit (Diamond Strenght) – sklo s barveným rámečkem
 • od 899 CZK – Ultra-Wide-Fit s antireflexnivní vrstvou
 • od 899 CZK – Ultra-Wide-Fit s anti-bluelight vrstvou
 • od 899 CZK – Ultra-Wide-Fit s privátním filtrem
 • od 399 CZK – PicturePerfect – sklo na zadní modul fotoaparátu

Ochranné kryty PanzerGlass

 • od 699 CZK – BiodegradableCase (1x Military Standard)
 • od 699 CZK – HardCase (3x Military Standard)
 • od 799 CZK – HardCase s MagSafe (3x Military Standard)
 • od 899 CZK – ClearCase (2x Military Standard)
 • od 999 CZK – ClearCase s MagSafe (2x Military Standard)
 • od 899 CZK – SilverBulletCase (4x Military Standard)
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře