Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHONOR X8 5G, praktický smartphone zaručující plnou podporu a super výkon sítě...

HONOR X8 5G, praktický smartphone zaručující plnou podporu a super výkon sítě 5G, startujte dnes prodej za skvělou cenu, jen 6 490 Kč!

Globální technologická značka HONOR uvádí na český trh telefon HONOR X8 5G, nového člena řady HONOR X. Novinka se může pochlubit rychlým mobilním připojením 5G a její výkon zajišťuje procesor Qualcomm Snapdragon 480 Plus 5G, který je zárukou spolehlivého mobilního 5G připojení po celém světě. Telefon dále nabízí baterii o kapacitě 5000 mAh s mimořádně dlouhou výdrží, paměť HONOR RAM Turbo a řadu inteligentních funkcí a praktických vychytávek. HONOR X8 5G je k dostání u všech českých prodejců za startovací cenu 6 490 Kč.

Opravdu silný výkon 5G a plynulý uživatelský zážitek

HONOR X8 5G nabízí vysoký výkon, o který se stará procesor Qualcomm® Snapdragon® 480 Plus 5G, který díky vylepšené konektivitě a výpočetním schopnostem přenáší 5G na skutečně globální úroveň. Za pomoci technologie zabraňující stárnutí procesoru přináší HONOR X8 5G plynulejší a spolehlivější uživatelský komfort po dobu až 36 měsíců.

HONOR X8 5G využívá také technologii HONOR RAM Turbo (6 GB + 2 GB), která přesouvá část flash paměti do paměti RAM, což znamená, že základních 6 GB RAM můžete rozšířit na 8 GB RAM. Technologie HONOR RAM Turbo, která poskytuje bezproblémový uživatelský zážitek, zvětšuje paměť RAM tím, že komprimuje aplikace na pozadí a zamezuje jejich ukončování při přepínání aplikací. Díky tomu můžete např. přijmout hovor nebo napsat zprávu a pak se opět vrátit k aplikaci přesně tam, kde jste skončili. S až 128 GB vnitřní paměti je HONOR X8 5G ideální pro ty, kteří požadují více prostoru pro pracovní e-maily a dokumenty, filmy, videa a velké soubory.

Baterie s celodenní výdrží

HONOR X8 5G disponuje velkou kapacitou baterie 5000 mAh. Ta na plné nabití vydrží až 20 hodin online streamování videa nebo až 13 hodin hraní her. HONOR X8 5G, který přináší výkonná technologická řešení HONOR, je vybaven 22,5W rychlonabíjením HONOR SuperCharge, které zajistí 3 hodiny přehrávání online videí po pouhých 10 minutách  nabíjení. Určitě oceníte, pokud rádi streamujete videa nebo hrajete hry, třeba i na cestách

Stylový design a displej s 90Hz obnovovací frekvencí

HONOR X8 5G se pyšní tenkým elegantním designem se zaoblenými roh. Díky tomu se vám pohodlně vejde i do malých kabelek a kapes. Obrazovka telefonu má obnovovací frekvenci 90 Hz. Vychutnáte si tak plynulý zážitek z hraní her nebo surfování online. Displej nabízí pokročilé funkce pro ochranu očí, včetně certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light, režimu eBook a tmavého režim pro pohodlné čtení a prohlížení i po delší době používání nebo ve slabě osvětleném prostředí.

Vylepšené noční fotografie

HONOR X8 5G sází na trojici fotoaparátů v čele s 48Mpx hlavním objektivem. Tomu sekunduje 2MPx makro kamera a 2MPx fotoaparát pro zachycení hloubky ostrosti. Spolehnout se tak můžete na super kvalitu fotek i videí.

Fotoaparát telefonu HONOR X8 5G je navržen pro noční fotografování, a proto nabízí noční režim s pokročilým obrazovým algoritmem. Díky tomu pořídíte jasnější snímky v noci a v prostředí se slabým osvětlením. Fotoaparát je vybavený také inteligentními funkcemi pro úpravy snímků, včetně AI Photography, zkrášlovacího režimu a šablony příběhu pro úžasné snímky a videa s věrnými barvami. Ideální pro začínající fotografy a tvůrce, kteří rádi sdílejí své příběhy na sociálních sítích.

Pohodlné uživatelské prostředí

HONOR X8 5G nabízí řadu inteligentních a praktických funkcí, které poskytují inteligentnější zážitek s bohatými možnostmi přizpůsobení telefonu vašemu vkusu. Díky tomu můžete např. jednoduše zachytit snímky obrazovky, nahrávat obrazovku, nebo dokonce pořizovat snímky kompletní webové stránky pomocí několika jednoduchých akcí prováděných klouby prstů. Režim Více oken se hodí pro rozdělené obrazovky a reálný multi-tasking.

Ceny a dostupnost

HONOR X8 5G je dostupný na českém trhu ve dvou elegantních barevných provedeních Midnight Black a Ocean Blue. Ode dneška jej seženete už všech českých prodejců za startovací cenu jen 6 490 Kč!

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře