Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyFotbalová star Lukas Podolski se spojil s World of Tanks Blitz

Fotbalová star Lukas Podolski se spojil s World of Tanks Blitz

Tvůrci World of Tanks Blitz s potěšením oznamují spuštění největšího obsahu letošního roku. To bude mít hned několik sezón, z nich každá sezóna trvá tři měsíce a přináší tankistům nový herní zážitek díky sérii událostí, operací, odměn a akcí, které jsou sjednoceny společným stylem, tématem a poutavým příběhem.

Sezóna 1: Retrotopia představuje podmanivý retrofuturistický vesmír, který hráčům nabízí příležitost prozkoumat široké možnosti této vzrušující nové éry. Tankisté mají tři měsíce na to, aby se pokochali estetikou, poznali příběh fantastického města, vydělávali a utráceli místní měnu – Kitcoiny – a zkoumali tři jedinečné sezónní tanky vysokých tierů: Magnate, Fixer a Regressor.

 

K tomu, aby se hráči seznámili s novým životním stylem Retrotopie a stali se hvězdou sezóny, potřebují dovednosti, nezdolnou vůli po vítězství a samozřejmě profesionálního trenéra. Tým World of Tanks Blitz našel dokonalého mentora – Lukase Podolského, hvězdu světového fotbalu a proslulého střelce gólů.

Od 8. do 18. června budou mít hráči možnost zapojit se do exkluzivního úkolu Top Scorer Quest. Úspěšným absolvováním jednotlivých etap si hráči odemknou řadu odměn přímo od Lukase Podolského, mezi které patří avatar, profilové pozadí Powerful Shot, sběratelský předmět Football Shirt s Lukasovým podpisem, speciální kamufláž s fotbalovou tematikou a mnoho dalšího.

„Být ve hře s miliony hráčů je fantastické,“ řekl Lukas Podolski. „Hra World of Tanks Blitz nabízí zábavu, která boří hranice. Pro tankisty jsem připravil speciální úkol, ve kterém ode mě mohou vyhrát exkluzivní ceny, takže se nemohu dočkat, až uvidím reakce hráčů na mé vystoupení ve hře, a jsem si jistý, že se budou bavit.“

„Neustále se zabýváme vytvářením nových zážitků pro naše hráče a experimentováním s různými tématy a prostředími,“ řekl Ilja Gončarov, vedoucí tvůrce obsahu WoT Blitz. „V první sezóně přinášíme zcela nový svět, kde se snoubí technologie, luxus a elegance. Jsme rádi, že můžeme naše hráče pozvat, aby se stali součástí evoluce, kterou vesmír během následujících tří měsíců projde.“

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře