Výborná logická hra Monument Valley je nyní k dispozici zdarma


Výborná logická hra Monument Valley je nyní k dispozici zdarma

Máte rádi logické hry a minul vás loňský hit Monument Valley? Potom rychle vezměte svoje zařízení s Androidem a iOS a stahujte, řekneme vám kde!

Pokud Monument Valley ještě neznáte, trošku vám ji představíme. Jedná se o logickou hru, která své hádanky staví na optických klamech ve stylu M. C. Eschlera. Hráči musí posouvat a otáčet různými plošinkami přičemž tvoří další zajímavé klamy, díky nimž princezna Ida může pokořit každou překážku.

A teď k tomu nejdůležitějšímu. Monument Valley si můžete dočasně stáhnout zdarma a to v obchodě Apple App Store (pro iOS) nebo z Amazon Underground (pro Android). V prvním případě tuto hru stáhnete zcela běžně, skrze link níže. V druhém případě budete k jejímu stažení a chodu potřebovat aplikaci Amazonu a samozřejmě i (US) účet.

Nabídka je časově omezená. Informace o tom, kdy skončí, bohužel nejsou známy. Proto byste s případným stažením hry neměli zbytečně otálet.

Monument Valley
Vývojář: ustwo Games Ltd
Cena: 3,99 €+

Monument-Valley-Forgotten-Shores (5)

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: (2)


  1. Rastislav Kovac

    skoda pouze, ze amazon underground je pro Cesko blokovany…

  2. Martin

    Tak si založ US účet. Zabere ti to dvě minuty.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.