Samsung Galaxy Note 8: kódové označení odkazuje na nejstarší jezero světa


Samsung Galaxy Note 8: kódové označení odkazuje na nejstarší jezero světa

Samsung si chce napravit reputaci, kterou si značně poškramotil phabletem Galaxy Note 7. Ten trápily problémy s vadnými akumulátory, kvůli kterým telefon začal v některých případech dokonce i hořet. Nástupce s označením Galaxy Note 8 by se měl všech neduhů vyvarovat. Výrobce slibuje vícenásobné testování bezpečnosti při vývoji produktu, včetně osmibodové kontroly baterií, aby předešel případným komplikacím.

Prozatím nevíme, kdy jihokorejský gigant Galaxy Note 8 oficiálně představí. Jisté je, že se tak stane až ve druhé polovině roku, jako nejpravděpodobnější termín se zatím jeví srpen.

Podle nejaktuálnějších zpráv se Note 8 interně označuje jako Baikal, tedy stejně jako nejhlubší jezero na světě. Smartphone by měl přinést skvostné specifikace v čele se 4K displejem (pro lepší zážitek z virtuální reality) nebo také digitálního asistenta Bixby, který bude využívat umělou inteligenci, a tak by měl být schopen opravdu sofistikované konverzace a pomoci.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.