První generace Moto X, E a G s LTE dostanou rovnou Android 5.1 Lollipop


První generace Moto X, E a G s LTE dostanou rovnou Android 5.1 Lollipop

Motorola na počátku roku uveřejnila, jaké telefony mohou počítat s aktualizací na nový pětkový Android. Některé smartphony se od té doby už Lollipopu dočkaly, ale jiné, jako např. první generace modelů Moto X, Moto E a Moto G, na update stále čekají.

Výrobce pro tyto telefony připravoval Android 5.0.2 (k některým uživatelům se aktualizace dostala formou tzv. soak testu), nakonec ale změnil plány.

O tom, že se smartphony Androidu 5.0.2 nedočkají a budou povýšeny rovnou na verzi 5.1, informoval na Google+ softwarový manažer Motoroly David Schuster. Zatím však nepadlo žádné slovo o předpokládaném datu vypuštění aktualizace.

Android 5.1 přinesl opravy poměrně velkého množství chyb, které se nacházely v předchozích verzích, uživatelé by tedy nakonec nemuseli být příliš smutní, že si na aktualizaci počkají o trochu déle.

5a9s

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.