LG zařízlo smartphony G4 a V10, na Android 7.0 Nougat mohou zapomenout


LG zařízlo smartphony G4 a V10, na Android 7.0 Nougat mohou zapomenout

Zatím poslední verze operačního systému Android s kódovým označením Nougat se oficiální cestou nedostane na chytré telefony LG G4 a LG V10. Jihokorejský výrobce ukončení podpory pro tyto modely oznámil prostřednictvím své zákaznické linky. Jde o překvapivé zjištění, protože na „nugát“ už firma aktualizovala i třeba levné Stylo 2.

Majitelé bývalých vlajkových modelů LG G4 a V10 se tedy musí do budoucna spoléhat na neoficiální porty Androidu 7.0, o které se musí postarat nadšenci, což pro jihokorejského výrobce není zrovna nejlepší vizitka.

Firmě se přitom prodejně dlouhodobě nedaří, loňský modulární G5 u zákazníků propadl a jestli se bude více dařit nástupci G6, který byl představen před teprve několika dny na veletrhu Mobile World Congress, je zatím ve hvězdách.

Zdroj 1 2

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Diskuze: LG zařízlo smartphony G4 a V10, na Android 7.0 Nougat mohou zapomenout


  1. Pingback: LG zařazuje zpátečku a mění své původní rozhodnutí, modely G4 a V10 Android 7.0 dostanou - Svět aplikací

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.